Reklama

Smolice – Raszewy - Pasierby. Ścieżka pieszo – rowerowa już jest!

Opublikowano:
Autor:

Smolice – Raszewy - Pasierby. Ścieżka pieszo – rowerowa już jest! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na trasie Smolice – Raszewy – Pasierby (gm. Kobylin) zakończono budowę ścieżki pieszo – rowerowej.

Budowa ścieżki pieszo – rowerowej na trasie Smolice – Raszewy – Pasierby kosztowała w sumie 2.955.564,27 zł, z czego 766.619,00 zł pochodziło z budżetu gminy Kobylin, a 1.422.325,00 zł stanowiło dofinansowanie z Samorządowego Funduszu Dróg. Prace wykonywała firma Gembiak – Mikstacki z Krotoszyna, a inwestorem był Powiatowy Zarząd Dróg w Krotoszynie.

 

Ścieżka pieszo – rowerowa biegnąca od Smolic, przez Raszewy do Pasierb ma w sumie 2.824 km długości i składa się z nawierzchni brukowej oraz asfaltowej.

 

W oficjalnym odbiorze inwestycji wzięli udział: dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie - Krzysztof Jelinowski, przedstawiciele Urzędu Miejskiego w Kobylinie - burmistrz Tomasz Lesiński oraz naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Anita Danielczyk, radny Rady Powiatu Krotoszyńskiego Jarosław Kubiak, radny Rady Miejskiej w Kobylinie Karol Kempa, sołtysi: Smolic - Wiesław Skowroński i Raszew - Andrzej Szymański oraz wykonawca pan Wiesław Gembiak i inspektor nadzoru Rajmund Jakuszkowiak.

 

Zdjęcie: UM Kobylin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE