Reklama

Sędzia Anna Maria Wesołowska w Koźminie Wlkp. [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sędzia Anna Maria Wesołowska spotkała się z uczniami koźmińskich szkół, by porozmawiać z nimi na temat zagrożeń i uzależnień.

Spotkanie sędzi Anny Marii Wesołowskiej z młodzieżą odbyło się z inicjatywy burmistrza Koźmina Wlkp. Macieja Bratborskiego i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 

Sędzia Anna Maria Wesołowska - postać medialna, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, i wieloletni pracownik w Wydziale Karnym Sądu Okręgowego w Łodzi - spotkała się z koźmińską młodzieżą w kinie "Mieszko". 

Pogadanki z koźmińską młodzieżą miały charakter profilaktyczny i dotyczyły m.in. granic prawa, zagrożeń i konsekwencji, jakie niosą ze sobą zachowania typu nękanie, obrażanie, niszczenie mienia. Alkohol, narkotyki, Internet – to główne uzależnienia, które bezpośrednio wpływają na przestępczość wśród nieletnich. Sędzia mówiła o braku szacunku do siebie i drugiego człowieka, o zacieraniu granicy między tym co dobre, a złe - wskazują przedstawiciele gminy Koźmin Wlkp. 

Anna Maria Wesołowska wygłosiła także wykład dla członków Miejsko -Gminnej Komisji Problemów Alkoholowych, dyrektorów i pedagogów szkolnych, rodziców i wszystkich zainteresowanych. Tematem wykładu było znaczenie wczesnej profilaktyki w zwalczaniu problemów, ochrony młodzieży przed zagrożeniami współczesnego świata.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy