Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu na Dzień Babci i Dziadka!

Opublikowano:
Autor:

Rozstrzygnięcie konkursu na Dzień Babci i Dziadka!  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Babcia i dziadek kochają najbardziej – to znana wszystkim prawda. W końcu to oni zawsze wstawiają się za wnukami, gdy te coś przeskrobią. Rozpieszczają je, pocieszają, no i zawsze mają dla ukochanych wnuczków jakiś smakołyk. Kochają bezinteresownie. Za tę miłość warto im się szczególnie odwdzięczyć w czasie ich świąt. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a dzień później – Dzień Dziadka.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!

Miło nam poinformować, że nagrodę - tort dla dziadka od cukierni Łyskawa w Krotoszynie - wygrywa AGNIESZKA PRZEMEK WAWRZYNIAK

Natomiast bukiet kwiatów dla babci ufundowany przez kwiaciarnię Mercedes w Krotoszynie otrzymuje NATALIA ZAKOŃSKA

Po odbiór nagród zapraszamy dziś do redakcji Gazety Krotoszyńskiej (ul. Rynek 4, Krotoszyn) do godziny 16.00.

Miło będzie, gdy zwycięzcy przyjdą wspólnie z dziadkami, którym ofiarują wygraną nagrodę. Zrobimy wtedy wspólne zdjęcie, które zamieścimy zarówno na portalu www.krotoszynska.pl jak i na łamach "Gazety Krotoszyńskiej". 

 

 

 

Babcia i dziadek kochają najbardziej – to znana wszystkim prawda. W końcu to oni zawsze wstawiają się za wnukami, gdy te coś przeskrobią. Rozpieszczają je, pocieszają, no i zawsze mają dla ukochanych wnuczków jakiś smakołyk. Kochają bezinteresownie. Za tę miłość warto im się szczególnie odwdzięczyć w czasie ich świąt. 21 stycznia obchodzimy Dzień Babci, a dzień później – Dzień Dziadka.

Dlatego też przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania są nagrody dla babć i dziadków. 

Sponsorem tortu dla dziadka jest cukiernia Łyskawa w Krotoszynie, natomiast bukiet kwiatów dla babci funduje kwiaciarnia "Mercedes" z Krotoszyna. 

Zasady konkursu są bardzo proste. Przede wszystkim na Facebooku należy polubić profil cukierni "Łyskawa" [KLIKNIJ] oraz profil kwiaciarni "Mercedes" [KLIKNIJ].

Następnie w komentarzu pod postem konkursowym na profilu facebookowym "Gazety Krotoszyńskiej" wystarczy wrzucić wasze zdjęcie z babcią lub dziadkiem i w kilku słowach napisać, za co ich najbardziej kochacie. Możecie się z nami także podzielić najmilszym wspomnieniem związanym z dziadkami. 

Konkurs trwa do piątku, 18 stycznia do godziny 10.00. Zaraz po jego rozstrzygnięciu ogłosimy zwycięzców.

Nagrody będą do odebrania w redakcji "Gazety Krotoszyńskiej" (Rynek 4, Krotoszyn).

Miło będzie, gdy zwycięzcy przyjdą wspólnie z dziadkami, którym ofiarują wygraną nagrodę. Zrobimy wtedy wspólne zdjęcie, które zamieścimy zarówno na portalu www.krotoszynska.pl jak i na łamach "Gazety Krotoszyńskiej". 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE