Reklama

Rozdrażew. Zostań bohaterem ! Oddaj krew !

Opublikowano:
Autor:

Rozdrażew. Zostań bohaterem ! Oddaj krew ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już dziś, 5 września, w hali sportowej przy podstawówce w Rozdrażewie, odbędzie się akcja poboru krwi.

Niemal rokrocznie w okresie wakacyjnym, występują duże braki krwi w centrach krwiodawstwa. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest m.in większa liczba wypadków przy jednoczesnym zmniejszeniu się dawców. Dodatkowo młodzi krwiodawcy, szczególnie uczący się, możliwości oddania krwi na akcjach organizowanych w ich szkołach czy na uczelniach właśnie z powodu przerwy wakacyjnej.

Dlatego często Regionalne Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa występują z apelem do krwiodawców, aby ci włączali się w akcje dzielenia się tą bezcenną tkanką, jaką jest krew i bardzo często nie pozostaje on bez odzewu.

 

Nie inaczej jest w Rozdrażewie, gdzie tamtejszy Klub Honorowych Dawców Krwi organizuje jutro, na terenie Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie, akcję poboru krwi i rejestrację dawców szpiku kostnego. Wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat, a nie przekroczyły 55 lat, do włączenia się w akcji.

Ambulans zostanie ustawiony przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie w godz. 12.00 - 16.00. Wśród krwiodawców, którzy wezmą udział w przedsięwzięciu rozlosowane zostaną upominki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE