Reklama

Rozdrażew. Wyróżnienia dla najzdolniejszych ósmoklasistów [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Rozdrażew. Wyróżnienia dla najzdolniejszych ósmoklasistów [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt Mariusz Dymarski wyróżnił i nagrodził trójkę uczniów, która uzyskała najlepszy wynik z tegorocznego egzaminu ósmoklasisty w gminie Rozdrażew.

Uroczyste wręczenie statuetek a także nagród miało miejsce podczas ostatniej sesji rady miejskiej. Wówczas to wójt Rozdrażewa w asyście przewodniczącego rady miejskiej w Rozdrażewie Wiesława Jankowskiego pogratulował trójce ósmoklasistów - Alanowi Wasikowi oraz Janowi Zybale (absolwenci Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie) oraz Zuzannie Kokot (absolwentka Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi) osiągniętych podczas egzaminu ósmoklasisty wyników.

 

Od kilku lat tradycją jest uhonorowanie statuetkami i nagrodami wcześniej gimnazjalistów, a teraz uczniów szkół podstawowych, którzy w trakcie egzaminu kończącego edukację uzyskali najlepsze wyniki. W tym roku ze względu na pandemię, te wyniki znane były już po zakończeniu roku szkolnego i wówczas wręczenie statuetek było niemożliwe. Szukając znaczącej okazji, aby naszych absolwentów uhonorować, zwróciłem się do szefa rady o ujęcie tego na wstępie dzisiejszej sesji, by przy odpowiedniej oprawie, pogratulować wyników i życzyć sukcesów na dalszym etapie edukacji – przemawiał składając gratulacje Mariusz Dymarski, wójt Rozdrażewa.

 

Chwilę później na ręce uczniów przekazane zostały dyplomy, pamiątkowe statuetki i upominki. Gratulacje przekazano również rodzicom absolwentów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE