Reklama

Rozdrażew. Przychodnia zamknięta. Włodzimierz Hoffmann wydał oświadczenie. Wójt odpowiada

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Rozdrażew. Przychodnia zamknięta. Włodzimierz Hoffmann wydał oświadczenie. Wójt odpowiada - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przychodnia "Rozmed" w Rozdrażewie jest zamknięta. Jej właściciel - lek. med. Włodzimierz Hoffmann - wydał w tej sprawie oświadczenie. Odniósł się do niego wójt, Mariusz Dymarski.

Przychodnia w Rozdrażewie nie działa od dłuższego czasu. Pacjenci odbijają się od drzwi. Dlatego też kierownictwo przychodni wydało oświadczenie w tej sprawie. Do sytuacji z rozdrażewską przychodnią odniósł się także wójt Mariusz Dymarski.

 

Zamknięcie przychodni Rozmed

Poniżej prezentujemy treść oświadczenia Włodzimierza Hoffmanna. 

Szanowni Państwo, w związku z zamknięciem w Rozdrażewie przychodni, która była pod nazwą: PRZYCHODNIA "NA PARCELKACH" FILIA "ROZMED", chciałbym powiadomić Państwa, że wszyscy pacjenci z Gminy Rozdrażew, którzy należą do PRZYCHODNI "NA PARCELKACH", i byli wcześniej przyjmowani w "ROZMED" w Rozdrażewie, są i będą przyjmowani w PRZYCHODNI "NA PARCELKACH" w Krotoszynie przy ul. Grudzielskiego 25A. DEKLARACJI Państwo NIE musicie składać. OŚWIADCZAM, ŻE PRZYCHODNIA "ROZMED" została zamknięta z powodu wypowiedzenia lokalu przez Wójta, podobnie jak PUNKT SZCZEPIEŃ przeciw COVID-19 mieszczący się w przychodni w Rozdrażewie. 

Z wyrazami szacunku lek. med. Włodzimierz Hoffmann.

 

Zapytaliśmy więc wójta Rozdrażewa o to, jak z jego perspektywy ta sprawa wygląda i dlaczego gmina wypowiedziała  lokal Włodzimierzowi Hoffmannowi. 

Przychodnia jest zamknięta od marca 2020 roku, kiedy to zostaliśmy poinformowani, że - ze względu na chorobę pana doktora - przychodnia będzie czasowo zamknieta. Od tego czasu nie była otwarta ani razu, z wyjątkiem szczepień świadczonych na podstawie zupełnie innej umowy. Natomiast żadne działania z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej nie były realizowane od marca 2020 roku - wskazuje Mariusz Dymarski, wójt Rozdrażewa. 

 

Nowy lekarz w Rozdrażewie

Dlatego też władze gminy zaczęły rozglądać się za nowym lekarzem, który mógłby leczyć mieszkańców Rozdrażewa. 

Podjęliśmy starania o znalezienie innego lekarza, który w rzeczywistości chciałby otworzyć tutaj przyjęcia dla mieszkańców. Taki lekarz się znalazł, dlatego zwróciłem się do pana Hoffmanna o opróżnienie pomieszczeń - informuje Mariusz Dymarski. 

Od przyszłego roku pacjentów w Rozdrażewie przyjmować będzie nowy lekarz - Jerry Farley, który przyjmuje pacjentów także w Orpiszewie. 

Od stycznia będzie nowy lekarz w Rozdrażewie. Co ważne - pan Hoffmann nie wyraził zainteresowania uruchomieniem przychodni w roku 2022, ponieważ nie złożył żadnego wniosku o najem przychodni w przyszłym roku - mówi wójt Rozdrażewa. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy