Reklama

Rozdrażew. Przetasowania personalne w księgowości

Opublikowano:
Autor:

Rozdrażew. Przetasowania personalne w księgowości - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden nabór na stanowisko urzędowe w wydziale księgowości w urzędzie w Rozdrażewie rozstrzygnięto. Drugi zaś został właśnie rozpisany.

Wiadomo kto obejmie stanowisko do spraw księgowości budżetowej w Urzędzie Gminy w Rozdrażew, bowiem zakończono i rozstrzygnięto nabór na tę posadę.

 

Po dokonaniu ostatecznej weryfikacji Komisja Rekrutacyjna uznała, że najlepszym kandydatem jest Pani Paulina Szczepańska, która wykazała wysoki poziom wiedzy niezbędnej do zajmowania stanowiska i została najwyżej oceniona spośród kandydatów – informuje Mariusz Dymarski, wójt Rozdrażewa. 

 

Teraz wójt Rozdrażewa szuka chętnego, który będzie zawodowo spełniał się na stanowisku do spraw księgowości podatkowej. Wcześniej było ono piastowane właśnie przez panią Paulinę Szczepańską, która teraz będzie zajmować się ww. księgowością budżetową.

 

Poza wymaganiami niezbędnymi takimi jak m. in. posiadanie obywatelstwa polskiego lub Unii Europejskiej, pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych, niekaralności czy wykształcenia wyższego, od kandydata na stanowisku do spraw księgowości budżetowej dodatkowo oczekuje się znajomość ustaw o ordynacji podatkowej, postępowaniu egzekucyjnym w administracji, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, znajomość problematyki samorządowej czy umiejętności pracy w warunkach okresowego spiętrzenia zadań. Zaś preferowane kierunki wykształcenia to rachunkowość, finanse, ekonomia, prawo czy administracja.

Jaki będzie jego zakres obowiązków? Przede wszystkim prowadzenie księgowości podatku rolnego, od nieruchomości, leśnego, podatku od środków transportowych, opłaty za odpady, opłaty za ścieki, opłat lokalnych oraz należności niepodatkowych. Ponadto m. in. prowadzenie wszelkich czynności w zakresie egzekucji administracyjnej zaległości podatkowych, sporządzanie sprawozdawczości ze swojego zakresu działania czy uzgadnianie wpływów, przypisów, odpisów podatków i innych należności.

 

Dokumenty aplikacyjne należy przesłać lub złożyć w Urzędzie Gminy Rozdrażew, ul. Rynek 3 – biuro nr 4 do 9 września 2020 r. w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na stanowisko do spraw księgowości podatkowej”. Decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Rozdrażew.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE