Reklama

Reklama

Rozdrażew. Projekt dla seniorów

Opublikowano: ndz, 23 lut 2020 12:00
Autor:

Rozdrażew. Projekt dla seniorów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Twój czas w gm. Rozdrażew to projekt w jakim udział brało 56 osób z terenu całej gminy.

Reklama

Rozdrażew. Projekt dla seniorów

56 osób z terenu gm. Rozdrażew uczestniczyło w projekcie "Twój czas w gm. Rozdrażew". Całość skierowana była dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów, a realizowana była we współpracy z Wielkopolskim Stowarzyszeniem Wolontariuszy Opieki Paliatywnej Hospicjum Domowe oraz Gminą Rozdrażew.

Rozdrażew. Projekt dla seniorów

Program objął nie tylko samych seniorów ale także ich 39 opiekunów. Od 01 lipca 2018 r. do 30.09.2019 r. wszyscy oni mogli korzystać z przeróżnych form wsparcia. Sami seniorzy mogli skorzystać z usług opiekuńczych u siebie w domu, które zapewniali wykwalifikowani opiekunowie czy uczestniczyć w zajęciach utworzonego Klubu Seniora. Opiekunowie z kolei mogli liczyć na tzw. wytchnieniowe, czyli trochę wolnego czasu i odpoczynku od codziennej opieki nad seniorami.

Rozdrażew. Projekt dla seniorów

Były też spotkania z fizjoterapeutą czy porady specjalistyczne i warsztaty z psychologiem dla opiekunów rozdrażewskich seniorów.

foto.

Z. Pauter

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.