Reklama

Reklama

Rozdrażew. Nowe zasady odbioru śmieci

Opublikowano: sob, 2 maj 2020 12:08
Autor:

Rozdrażew. Nowe zasady odbioru śmieci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przepisy weszły w życie 1 maja 2020 r.

Reklama

Regulacje związane są z obowiązującym od 1 maja nowym regulaminem utrzymania czystości i porządku w gminie. Ten zawiera zasady dotyczące częstotliwości odbioru odpadów z nieruchomości niezamieszkałych, do których zaliczamy m.in. miejsca prowadzenia działalności gospodarczej, sklepy, cmentarze czy budynki użyteczności publicznej.

Zgodnie z wytycznymi zawartymi w regulaminie:

częstotliwość odbioru niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne powinny być odbierane - nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie;

bioodpady w okresie od kwietnia do października - nie rzadziej niż raz na dwa tygodnie, a w okresie od listopada do marca - raz na miesiąc;

odpady komunalne selektywnie zbierane od właścicieli nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne - nie rzadziej niż raz w miesiącu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.