Reklama

Rozdrażew. Egzaminy i inne wyzwania szkolne.

Opublikowano:
Autor:

Rozdrażew. Egzaminy i inne wyzwania szkolne. - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jest powód do zadowolenia. Otóż uczniowie z gminy Rozdrażew osiągnęli bardzo dobre wyniki na koniec ósmej klasy oraz z egzaminu gimnazjalnego.

- Mamy się z czego cieszyć. W porównaniu z wynikami, okręgu województwa i kraju wyniki naszych uczniów niejednokrotnie przewyższają tamte – mówił z dumą do radnych Henryk Jankowski, kierownik Gminnego Zespołu Szkół i Przedszkoli w Rozdrażewie.

W stronę dyrektorów szkół i nauczycieli skierował podziękowania. Zadowolenia z sukcesów uczniów nie ukrywał Krzysztof Broda, dyrektor szkoły w Rozdrażewie. Wskazywał jednak, że szkoła to nie tylko wyniki w nauce.

– To coraz więcej problemów związanych z funkcjonowaniem młodego człowieka w klasie i szkole – mówił do zebranych Krzysztof Broda.

I jak zawsze okazało się, że oświata jest niedofinansowana. A potrzeby są, choćby laptopy, bo w placówce wprowadzono dziennik elektroniczny. Jakby tego było mało niebawem samorząd stanie przed kolejnym oświatowym wyzwaniem.

- Czeka nas stołówka w każdej szkole – mówił Broda.

I wyjaśnił, że nowe przepisy wprowadzają konieczność zapewnienia dzieciom posiłku w szkole. Trzeba będzie więc zastanowić się czy jest możliwość utworzenia stołówki w rozdrażewskiej placówce, czy będzie trzeba szukać dostawcy cateringu.

 

foto. SP Rozdrażew

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE