Reklama

Rozdrażew. Drugie podejście w poszukiwaniu kierownika komunalki

Opublikowano: czw, 18 cze 2020 16:11
Autor:

Rozdrażew. Drugie podejście w poszukiwaniu kierownika komunalki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszy nabór został unieważniony. Teraz wójt rozpisał kolejny z nadzieją, że zgłosi się więcej kandydatów.

Pierwszy nabór na stanowisko kierownika referatu gospodarki komunalnej ogłoszono kilka tygodni temu. Został jednak unieważniony, gdyż po analizie złożonych dokumentów oraz przeprowadzonych rozmowach kwalifikacyjnych, żaden ze zgłoszonych kandydatów, nie przekonał do siebie komisji rekrutacyjnej.

Zgłosiły się dwie osoby. Niestety rozmowy kwalifikacyjne nie dały zadowalającego dla mnie wyniku. Nabór będzie jednak ponowiony. Być może teraz będzie większe zainteresowanie, bo ten nabór akurat trafił na czasy koronawirusa – wyjaśniał jakiś czas temu Mariusz Dymarski, wójt Rozdrażewa.
Teraz rozpisał drugi nabór. Czas na złożenie dokumentów jest do 1 lipca. Te należy przesłać lub złożyć w Urzędzie Gminy Rozdrażew, ul. Rynek 3 – biuro nr 4, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Nabór na kierownicze stanowisko urzędnicze- Kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej”. Decyduje data wpływu do urzędu.

Wśród niezbędnych wymagań, którymi winien się legitymować kandydat na szefa referatu gospodarki komunalnej znalazły się m. in. wymagane obywatelstwo polskie lub Unii Europejskiej, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, wykształcenie wyższe, czy co najmniej trzyletni staż pracy lub prowadzenie przez co najmniej 3 lata działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku. Ponadto przyda się znajomość ustaw Kodeks Postępowania Administracyjnego, prawo zamówień publicznych oraz procesu inwestycyjnego a także problematyki samorządowej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.