Reklama

Radosny orszak Trzech Króli w Krotoszynie

Opublikowano:
Autor:

Radosny orszak Trzech Króli w Krotoszynie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Radosny orszak Trzech Króli po raz pierwszy wędrował będzie po Krotoszynie. Wyruszy z trzech krotoszyńskich parafii.

Radosny orszak Trzech Króli po raz pierwszy wędrował będzie po Krotoszynie. Wyruszy z trzech krotoszyńskich parafii.

Już jutro, w uroczystość Trzech Króli, parafianie z trzech krotoszyńskich parafii wezmą udział w orszaku Trzech Króli. W kościołach pw. św. Jana Chrzciciela, św. Piotra i Pawła oraz św. Marii Magdaleny o godz. 12.00 zostaną odprawione najpierw msze św. A po nich w kierunku Rynku będą zmierzać barwne orszaki. Nie powinno w nich zabraknąć uczestników w kostiumach biblijnych postaci. 

- Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież, w tym młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, osoby starsze do wspólnego kolędowania. Zachęcamy do przebrania się za króla, pastuszka lub anioła. Każdy uczestnik Orszaku otrzyma bezpłatną koronę i śpiewnik z kolędami. Dołączymy w ten sposób do ponad 700 miejscowości w Polsce, gdzie takie orszaki mają już miejsce. Serdecznie zapraszamy - zacheca ks. Dariusz Kowalek, proboszcz parafii pw. św. Piotra i Pawła w Krotoszynie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE