Reklama

Próbowali wybić dziurę w ścianie i włamać się do marketu Dino [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Próbowali wybić dziurę w ścianie i włamać się do marketu Dino [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci poszukują sprawców usiłowania kradzieży z włamaniem.

Przestępcy na tyłach sklepu wybili otwór o ponad półmetrowej średnicy, przez który zamierzali dostać się do wnętrza obiektu. Doszło do tego w markecie Dino przy ulicy Wrocławskiej w Gostyniu.

 

Swojego celu jednak nie osiągnęli, gdyż prawdopodobnie zostali spłoszeni - relacjonuje na portalu gostynska.pl podkomisarz Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

Co ważne – tą samą metodą – dokonano już kilku kradzieży z włamaniem do sieci marketów Dino w naszym rejonie.

 

Seria włamań do marketów Dino w naszym rejonie rozpoczęła się pod koniec września. Nieustaleni dotąd sprawcy wybili dziurę z tyłu budynku i weszli do zamkniętego sklepu Dino. Pierwsze tego typu włamanie miało miejsce w Żerkowie (powiat jarociński).

 

Ogólnie to u nas byli chwilę. Wszedł do sklepu. Przeszkadzały mu kosze z towarem. Wziął miski wyrzucił na pół sklepu. Rozepchnął wózki i poszedł do papierosów. Potem w worek od śmieci wrzucił papierosy. Na zakończenie zabrał jeszcze wódkę – opowiadał na portalu www.jarocinska.pl informator.

 

Następne kradzieże z włamaniami do marketów Dino także miały miejsce w powiecie jarocińskim. Złodzieje, wybijając dziurę w ścianie i w ten sposób dostając się do wnętrza sklepu, okradli w sumie 4 markety.

 

Do tej pory grasowali jedynie na terenie powiatu jarocińskiego. Jednak – czy nieudana próba wykorzystania tej metody w markecie Dino w Gostyniu pokazuje, że złodzieje rozszerzyli obszar działania?

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE