O pożarze straż pożarna zawiadomiona została 13 listopada 2022 r. przed godz. 13.00.
- Poinformowano, że w budynku prawdopodobnie znajduje się starsza kobieta. Do zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Pleszewa, dwa zastępy OSP z Dobrzycy i jeden zastęp OSP z Galewa, a także trzy zastępy z powiatu jarocińskiego - z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Jarocina, OSP z Kotlina i OSP ze Sławoszewa - informuje portal www.zpleszewa.pl st. kpt. Paweł Mimier, rzecznik prasowy KP PSP w Pleszewie.
Z płonącego budynku ewekuowano 88-letnią kobietę. Niestety, mimo reanimacji nie udało jej się uratować. Kobieta zmarła na miejscu.
Komentarze (0)