Reklama

Powiat. Masz pytanie? Napisz do starosty

Opublikowano:
Autor:

Powiat. Masz pytanie? Napisz do starosty - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie każdy mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego ma możliwość bezpośredniego kontaktu ze starostą – Stanisławem Szczotką.

A wielu chciałoby zadać mu pytania, dotyczące szkół czy dróg powiatowych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, na stronie internetowej starostwa powiatowego uruchomiono nową zakładkę: „Zapytaj starostę”.

Jest ona przygotowana na wzór tej, znajdującej się na stronie Krotoszyna, gdzie burmistrz odpowiada na pytania nurtujące mieszkańców miasta.

- Jeżeli chodzi o konkretne pytania, dotyczące powiatu czy poszczególnych jednostek starostwa, to zachęcamy do korzystania z tej rubryki. Tam można zadać pytanie, ono trafia do nas mailowo i kierujemy je do konkretnego wydziału, który przygotowuje odpowiedź – wskazuje Marzena Wiśniewska, naczelnik wydziału promocji w starostwie powiatowym.

Pytania spełniające wymogi regulaminu oraz odpowiedzi, będą zamieszczone na stronie internetowej, by każdy mógł się z nimi zapoznać.

Niestety – minusem nowej rubryki na stronie internetowej powiatu jest jej lokalizacja. Zakładki nie ma bowiem na stronie głównej, a dostać się można do niej jedynie przez najechanie na zakładkę „Starostwo” i rozwinięcie listy. W przyszłości ma się to jednak zmienić.

- Nosimy się z zamiarem przebudowy strony internetowej. W przyszłym roku zostanie ona zliftingowana, albo – jeżeli starczy nam środków finansowych – stworzymy ją na nowo. Wtedy też zakładka „Zapytaj starostę” będzie bardziej wyeksponowana – mówi Marzena Wiśniewska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE