Reklama

Powiat krotoszyński. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach

Opublikowano:
Autor:

Powiat krotoszyński. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W okresie Wszystkich Świętych zmienia się organizacja ruchu w rejonie cmentarzy w Krotoszynie, Wałkowie, Rozdrażewie i Koźminie Wlkp.

Rejon cmentarza w Krotoszynie - zmiany obowiązują do 4 listopada.

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku C-2 (nakaz jazdy w prawo za znakiem) na ul. Narutowicza od strony ul. Lelewela w kierunku ul. Ofiar Katynia, oraz znaku C–6 (nakaz jazdy prosto lub w prawo) na ul. Kilińskiego od strony skrzyżowania ul. Lelewela – Kilińskiego. Ruch pojazdów z rejonu cmentarza przy ul. Lelewela będzie kierowany do ul. Ofiar Katynia – Koźmińska.

Rejon cmentarza w Koźminie Wlkp. - zmiany obowiązują do 4 listopada.

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Kopernika do skrzyżowania z ul. Łączną i ul. Stanisława Goja. Ulica Łączna będzie ulicą jednokierunkową od ul. Poznańskiej do ul. Towarowej. Od Białego Dworu będzie ustawiony znak C-2 (nakaz jazdy wprawo za znakiem) w ul. Towarową. Ulica Stanisława Goja będzie ulicą jedno kierunkową od skrzyżowania  z ul.Poznańską do ul. Cieszyńskiego. Na ul. Stanisława Goja będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i postoju po obu stronach ulicy.

Rejon cmentarza w Rozdrażewie - zmiany obowiązują 1 listopada

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Kościuszki od strony ul. Pleszewskiej w kierunku ul. Leśnej, oraz znaku B–2 (zakaz wjazdu) z ul.Leśnej w ul. Kościuszki. Na ul. Leśnej przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszki ustawione są znaki B-21 i B-22 (zakaz skrętu).

Rejon cmentarza w Wałkowie - zmiany obowiązują do 4 listopada

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaków B–36 (zakaz zatrzymywania się) od strony miasta Jarocina i od strony Koźmina Wielkopolskiego oraz ustawienia znaków B–33 (ograniczenie prędkości)„ograniczenie prędkości do 60km/h” na tym odcinku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE