Reklama

Powiat Krotoszyński. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach [MAPY]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Powiat Krotoszyński. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach [MAPY] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z Dniem Wszystkich Świętych – na drogach przy cmentarzach w powiecie krotoszyńskim wprowadzono czasowe zmiany organizacji ruchu.

Reklama

Dzień Wszystkich Świętych charakteryzuje się wzmożonym ruchem pojazdów, a co za tym idzie wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa osób poruszających się po drogach – podkreśla Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Dlatego też, tak jak w latach ubiegłych – przy nekropoliach w powiecie krotoszyńskim wprowadzono czasowe zmiany organizacji ruchu.WAŁKÓW (DROGA KRAJOWA NR 15):

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaków B–36 (zakaz zatrzymywania się) od strony miasta Jarocina i od strony Koźmina Wielkopolskiego oraz ustawienia znaków B–33 (ograniczenie prędkości)„ograniczenie prędkości do 60km/h” na tym odcinku. Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2021 r.
KROTOSZYN (REJON CMENTARZA):

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku C-2(nakaz jazdy w prawo za znakiem) na ul. Narutowicza od strony ul. Lelewela w kierunku ul. Ofiar Katynia, oraz znaku C–6 (nakaz jazdy prosto lub w prawo) na ul. Kilińskiego od strony skrzyżowania ul. Lelewela – Kilińskiego. Ruch pojazdów z rejonu cmentarza przy ul. Lelewela będzie kierowany do ul. Ofiar Katynia – Koźmińska. Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2021 r.ROZDRAŻEW (REJON CMENTARZA)

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Kościuszki od strony ul. Pleszewskiej w kierunku ul. Leśnej, oraz znaku B–2 (zakaz wjazdu) z ul.Leśnej w ul. Kościuszki. Na ul. Leśnej przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszki ustawione są znaki B-21 i B-22 (zakaz skrętu). Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2021 r.


KOŹMIN WLKP. (REJON CMENTARZA)

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Poznańskiej od skrzyżowania z ul. Kopernika do skrzyżowania z ul. Łączną i ul. Stanisława Goja. Ulica Łączna będzie ulicą jednokierunkową od ul. Poznańskiej do ul. Towarowej. Od Białego Dworu będzie ustawiony znak C-2 (nakaz jazdy wprawo za znakiem) w ul. Towarową. Ulica Stanisława Goja będzie ulicą jedno kierunkową od skrzyżowania  z ul. Cieszyńskiego do ul. Poznańską. Na ul. Stanisława Goja będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i postoju po obu stronach ulicy. Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2021 r.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy