Reklama

Powiat Krotoszyński. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach na 1 listopada [MAPY]

Opublikowano:
Autor:

Powiat Krotoszyński. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach na 1 listopada [MAPY] - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z Dniem Wszystkich Świętych - na drogach przy cmentarzach w powiecie krotoszyńskim wprowadzono czasowe zmiany organizacji ruchu.

Dzień Wszystkich Świętych charakteryzuje się wzmożonym ruchem pojazdów, a co za tym idzie, wzrasta zagrożenie bezpieczeństwa osób poruszających się po drogach - podkreśla Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Dlatego też, tak jak w latach ubiegłych - przy nekropoliach w powiecie krotoszyńskim wprowadzono czasowe zmiany organizacji ruchu.

WAŁKÓW (DROGA KRAJOWA NR 15):

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaków B-36 (zakaz zatrzymywania się) od strony miasta Jarocina i od strony Koźmina Wielkopolskiego oraz ustawienia znaków B-33 (ograniczenie prędkości do 60 km/h) na tym odcinku. Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2022 r.
KROTOSZYN (REJON CMENTARZA):

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku C-2(nakaz jazdy w prawo za znakiem) na ul. Narutowicza od strony ul. Lelewela w kierunku ul. Ofiar Katynia, oraz znaku C-6 (nakaz jazdy prosto lub w prawo) na ul. Kilińskiego od strony skrzyżowania ul. Lelewela - Kilińskiego. Ruch pojazdów z rejonu cmentarza przy ul. Lelewela będzie kierowany do ul. Ofiar Katynia - Koźmińska. Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2022 r.ROZDRAŻEW (REJON CMENTARZA)

Zmiana organizacji ruchu polega na ustawieniu znaku informacyjnego D-3 (droga jednokierunkowa) na ul. Kościuszki od strony ul. Pleszewskiej w kierunku ul. Leśnej, oraz znaku B-2 (zakaz wjazdu) z ul. Leśnej w ul. Kościuszki. Na ul. Leśnej przy skrzyżowaniu z ul. Kościuszki ustawione są znaki B-21 i B-22 (zakaz skrętu). Zmiana czasowa organizacji ruchu obowiązuje do 2 listopada 2022 r.


KOŹMIN WLKP. (REJON CMENTARZA)

Zmiana obejmuje wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ulicy Łącznej - na odcinku od skrzyżowania z ulicą Poznańską do skrzyżowania z ulicą Towarową, na ulicy Poznańskiej - od skrzyżowania z ulicą Łączna i ks. Goja do skrzyżowania z ulicą Kosynierów oraz zakazu zatrzymywania się i postoju po lewej stronie ulicy ks. Goja.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy