Reklama

Powiat krotoszyński. Protest rolników. Dziś blokady dróg!

Opublikowano:
Autor:

Powiat krotoszyński. Protest rolników. Dziś blokady dróg! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rolnicy z powiatu krotoszyńskiego przyłączają się do ogólnopolskiego protestu przeciwko tak zwanej "Piątce dla zwierząt".

Będziemy protestowali do momentu, aż zostaniemy dopuszczeni do głosu. Będziemy na autostradach, drogach szybkiego ruchu i drogach krajowych. Blokady będą w całej Polsce. Będziemy to robili tak długo, aż te szkodliwe ustawy nie zostaną wycofane - mówi w rozmowie z Wirtualną Polską Szczepan Wójcik, jeden z liderów branży futrzarskiej w Polsce.

Ogólnopolski protest rolników rozpocznie się dzisiaj (7 października) o godzinie 10.00. Protesty rolników i blokady dróg odbędą się także w powiecie krotoszyńskim. 

Jedna grupa protestujących rolników (ok. 45 maszyn) o godzinie 10.00 wyruszy z Koźmina Wlkp. i pojedzie drogą krajową nr 15 do Krotoszyna, gdzie zawróci. 

Druga grupa protestujących rolników (ok. 20 maszyn) wyruszy z Kuklinowa drogą krajową nr 36, dojedzie do Krotoszyna, zawróci, przejedzie przez Kobylin i Smolice, a następnie zakończy protest w Kuklinowie. 

Kierowcy muszą spodziewać się sporych utrudnień na drogach w czasie trwania protestu. 

O szczegółach będziemy informować na bieżąco na portalu www.krotoszynska.pl i profilu facebookowym "Gazety Krotoszyńskiej". 

 

W planach jest - jak dodaje - nie tylko blokada tras tranzytowych, ale także przejść granicznych. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE