Reklama

Powiat krotoszyński. Niezbędna wycinka krzaków

Opublikowano:
Autor:

Powiat krotoszyński. Niezbędna wycinka krzaków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O wykonanie prac przy drogach powiatowych apelował jeden z radnych powiatowych wskazując, że rosnące krzaki ograniczają m. in. widoczność kierowcom.

Usunięcia rosnących przy drogach powiatowych krzaków, domagał się radny powiatowy Henryk Jankowski. Chodziło m. in. o ulicę Sportową w Rozdrażewie (ciąg drogowy Rozdrażew – Dąbrowa).

 

Autobus szkolny przy mijaniu musi się zatrzymywać i zjeżdżać na pobocze w krzaki – zwraca uwagę radny, Henryk Jankowski.

 

Rosnące na poboczu krzaki ograniczają z kolei widoczność na skrzyżowaniu ulicy Kwiatowej i Leśnej w Rozdrażewie. Ponadto radny wskazuje, że zabiegi związane z wycinką krzaków niezbędne są przy drodze Rozdrażew – Tatary (szczególnie łuk drogi) oraz Grębów – Tatary.

Co na apel radnego zarządca dróg powiatowych? Ten informuje, że aktualnie Powiatowy Zarząd Dróg w Krotoszynie wykonuje wszystkie zaplanowane i zadeklarowane w budżecie na 2020r. prace.

 

Ponadto będą wykonane również niezbędne remonty dróg emulsją i grysami oraz masa na zimno. Wycinka krzewów przy drogach powiatowych nasza jednostka będzie mogła wykonać w okresie zimowym – wyjaśnia Paweł Radojewski, wicestarosta krotoszyński.

 UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE