Reklama

Powiat krotoszyński. Komputery dla dzieci rolników [FILM]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Powiat krotoszyński. Komputery dla dzieci rolników [FILM] - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rodziny, które prowadzą gospodarstwo rolne mogą uzyskać z ARiMR 1.500 zł na zakup komputera stacjonarnego lub laptopa z oprogramowaniem.

Reklama

Wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką można składać do 30 grudnia 2020 r.Pomoc finansowa przysługuje rodzinie, w której co najmniej jeden z rodziców/opiekunów prowadzi gospodarstwo rolne i posiada numer identyfikacyjny w trybie przepisów o krajowym systemie ewidencji producentów. Ponad to, w skład tej rodziny musi wchodzić co najmniej dwoje dzieci w wieku do 18 lat, uczących się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej w roku szkolnym 2020/2021. Łączny dochód uzyskany przez rodzinę w 2019 roku i podzielony na rodziców/opiekunów oraz dzieci w wieku do 18 lat nie może przekraczać w przeliczeniu na osobę 1 200 zł miesięcznie.

Wsparcie przysługuje rodzinie, która nie otrzymała w ostatnich trzech latach poprzedzających dzień złożenia przedmiotowego wniosku, komputera stacjonarnego lub przenośnego będącego laptopem zakupionego ze środków publicznych lub środków organizacji pozarządowych lub zwrotu kosztów, lub dofinansowania zakupu tych rzeczy.

 

Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę.

Wsparcie można otrzymać jedynie na sprzęt komputerowy zakupiony w terminie od 10 grudnia 2020 r. do 31 marca 2021 r.Do wniosku o przyznanie pomocy należy dołączyć:

  • kopie decyzji ustalających wymiar podatku rolnego na rok 2019 r.;
  • kopie zeznań podatkowych za 2019 r.
  • kopię faktury potwierdzającej dokonanie zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego będącego laptopem wraz niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką – w przypadku dokonania tego zakupu przed dniem złożenia wniosku, ale nie wcześniej niż od dnia 10.12.2020 r.
 

Projekt wniosku - otwórz

Projekt instrukcji wypełniania wniosku o przyznanie pomocy - otwórz

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy