Reklama

Reklama

Pośredniak uruchamia projekty pomocowe dla przedsiębiorców

Opublikowano: ndz, 19 kwi 2020 22:08
Autor:

Pośredniak uruchamia projekty pomocowe dla przedsiębiorców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wsparcie finansowe związane jest z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie uruchomił przyjmowanie wniosków w ramach kilku projektów: 

- przyznanie  mikroprzedsiębiorcom, małym oraz średnim przedsiębiorcom dofinansowania części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenie społeczne, na  podstawie art. 15 zzb ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

- przyznanie przedsiębiorcom - osobom fizycznym nie zatrudniającym pracowników – dofinansowania części kosztów prowadzenia działalności na podstawie art. 15 zzc  ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

- przyznanie  organizacjom pozarządowym lub podmiotom, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie części kosztów wynagrodzeń pracowników oraz należnych od tych wynagrodzeń składek na ubezpieczenie społeczne na  podstawie art. 15 zzb ustawy z dnia 2 marca 2020 r.  o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Wniosek o dofinansowanie należy złożyć w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia naboru, tj. do dnia 28.04.2020 r.

Przesłanie lub złożenie w/w wniosków o dofinansowanie będzie możliwe poprzez: serwis praca.gov.pl, pocztę tradycyjną na adres ( Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie,  63-700  Krotoszyn, ul. Rawicka 7b) lub osobiście – skrzynia podawcza w siedzibie krotoszyńskiego PUP  (wejście boczne).

 

Zajrzyj także tutaj:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.