Reklama

Poseł Jerzy Kozłowski opuszcza szeregi Kukiz 15

Opublikowano:
Autor:

Poseł Jerzy Kozłowski opuszcza szeregi Kukiz 15 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Poseł z naszego okręgu - Jerzy Kozłowski - opuścił szeregi stowarzyszenia Kukiz'15, z którego list zyskał mandat do sejmu w 2015 roku.

Rezygnacja jest spowodowana ogłoszeniem przez kierownictwo Kukiz'15 utworzenia wspólnych list z Polskim Stronnictwem Ludowym w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

 

- Stało się. Publicznie i oficjalnie został ogłoszony start Kukiz'15 z list PSL. Tak, jak deklarowałem wcześniej, dziś jest mój ostatni dzień w Kukiz'15. Złożyłem rezygnację z funkcji prezesa 36 Oddziału Stowarzyszenia Kukiz'15 oraz z członkostwa w tym Stowarzyszeniu. Dziękuję wszystkim za współpracę – napisał na swoim profilu facebookowym.

 

Co myśli o porozumieniu Kukiz-PSL? - Nie uważam, że ten mezalians jest fajny. Jestem wolnym człowiekiem, a nie podległym pod jakiekolwiek kierownictwo. Decyduję o sobie sam i mam na tyle dużą samodzielność życiową, że nie muszę bezwzględnie i bezwarunkowo słuchać i wykonywać tego, co każą inni – mówi Jerzy Kozłowski. Czy to koniec kariery politycznej jednego z aktywniejszych parlamentarzystów? Poseł nie wyklucza startu w jesiennych wyborach i podkreśla, że w polityce trzeba być cierpliwym i przygotowanym na wszystkie ewentualności.

 

Co gdyby otrzymał propozycję startu z list Prawa i Sprawiedliwości? - Gdyby taka propozycja była, trzeba by się zastanowić, na jakich warunkach by ta propozycja była – odpowiada Jerzy Kozłowski. W poprzednich wyborach dostał w okręgu kalisko-leszczyńskim 10,5 tys. głosów.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE