Reklama

Policjanci zatrzymali 5 dilerów narkotyków. Wśród nich mieszkaniec Krotoszyna.

Opublikowano:
Autor:

Policjanci zatrzymali 5 dilerów narkotyków. Wśród nich mieszkaniec Krotoszyna. - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Kępna – z pomocą policjantów z Krotoszyna i Ostrowa Wlkp. zatrzymali 5 mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami.

Kępińscy policjanci zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków oraz zatrzymali w sumie 5 osób podejrzanych o ich rozprowadzanie.

 

Najpierw funkcjonariusze z Kępna – z pomocą policjantów z Krotoszyna oraz z Ostrowa Wlkp., zatrzymali 22-letniego mieszkańca Krotoszyna i 23-letniego mieszkańca Ostrowa Wlkp.

Nasze działania były wspierane przez policjantów KPP Ostrów Wlkp. i KPP Krotoszyn. Wobec jednego z podejrzanych Sąd Rejonowy w Kępnie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania – wskazuje Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

 

Kilka dni później doszło do kolejnych zatrzymań – tym razem dwóch mieszkańców Kępna w wieku 37 i 17 lat.

 

Na ulicy Solidarności, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kępnie, zatrzymali 37 – letniego mieszkańca Kępna, który posiadał przy sobie prawie 120 gram narkotyków w postaci białego proszku. Jeszcze tego samego dnia przed godziną 21 na kępińskim rynku, zatrzymano 17 latka z Kępna, który posiadał przy sobie woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – obrazuje rzecznik prasowy policji w Kępnie.

 

Kolejnego dnia funkcjonariusze – na podstawie nakazu przeszukania wydanego przez prokuratora – ujawnili w domu 36-letniego mieszkańca Kępna kolejną porcję narkotyków.

 

Policjanci Komendy powiatowej Policji w Kępnie realizując nakaz przeszukania wydany przez Prokuratora Prokuratury Rejonowej w Kępnie, podczas wykonywania czynności procesowych ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez 36 – letniego mieszkańca Kępna dwa woreczki foliowe z zapięciem strunowym z zawartością białego proszku – wskazuje Rafał Stramowski, oficer prasowy KPP Kępno.

 

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz o ich losie zdecyduje sąd.

Foto: KPP Kępno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE