Reklama

Pierwszy taki TECH ART

Opublikowano:
Autor:

Pierwszy taki TECH ART - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś po raz pierwszy odbył się w Krotoszynie Ogólnopolski Festiwal Sztuki, Wzornictwa i Technologii TECH ART.

Przez całe sobotnie popołudnie 6 lipca, w Hali Widowiskowo - Sportowej w Krotoszynie oraz w Muzeum Regionalnym można było zobaczyć wystawców i artystów, jaki wzięli udział w pierwszej edycji Ogólnopolski Festiwal Sztuki, Wzornictwa i Technologii TECH ART.

Była to okazja, aby zobaczyć jakie są osiągnięcia naukowe i artystyczne młodego pokolenia. Lokalni twórcy, organizacje kulturalne i przedsiębiorstwa zaprezentowały swoje dokonania.

Uroczyste otwarcie imprezy odbyło się w Muzeum Regionalnym o godz. 12:00. Tam też odbyła się pierwsza część Festiwalu i prezentacja twórców, którzy zajmują się: rysunkiem, malarstwem i fotografią.

Natomiast od godz. 14:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej mogliśmy zobaczyć wystawców, którzy zajmują się nauką, technologią czy wzornictwem. Przed budynkiem można było zobaczyć jedną z najnowocześniejszych maszyn do wycinki drzew tzw. harwester wart bagatela 420 tys. euro.

Bardzo dużym zainteresowaniem szczególnie wśród pań cieszył się pokaz makijażu w wykonaniu Martyny Szymczak. Podpowiadała ona zebranym jak się umalować, jak dobierać odpowiednie kosmetyki i akcesoria. 

Wśród wystawców znalazły się także m. in.: Jotkel ze swoimi stołami warsztatowymi czy firmy promujące ekologicznie formy ogrzewania domów jak np. ogrzewanie na podczerwień. Można było także porozmawiać ze specjalistami zajmującymi się zupełnie nową dziedziną łącząca medycynę i naukę, tzw. telemedycyną.

enie patronatem medialnym. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE