Reklama

Październik miesiącem Seniora w ZUS

Opublikowano:
Autor:

Październik miesiącem Seniora w ZUS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakład Ubezpieczeń Społecznych wspólnie z PZERiI organizuje „Dni Seniora”. Z tej okazji, w październiku, pod hasłem „Zdrowi, bezpieczni, aktywni”, organizowanych będzie na terenie Wielkopolski wiele wydarzeń.

Podczas tych dni będzie można skorzystać z konsultacji u doradców emerytalnych, dowiedzieć się jak przejść na emeryturę i czy można ją podwyższyć, a także jak z ZUS pojechać do sanatorium. Dyżurować będą również specjaliści z różnych urzędów i instytucji. Na seniorów czekać będą eksperci, materiały informacyjne oraz wiele atrakcji kulturalnych, a także warsztaty i wykłady.

 

Dni Seniora organizujemy wspólnie z Polskim Związkiem Emerytów, Rencistów i Inwalidów w wielu miastach w całej Wielkopolsce. Partnerami wydarzenia są Policja, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Narodowy Fundusz Zdrowia, Rzecznik Praw Pacjenta, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - - wyjaśnia Marlena Nowicka, regionalna rzeczniczka prasowa ZUS w Wielkopolsce

.

 

Biuro terenowe ZUS oddział w Krotoszynie

15 października 2019 r., od 10.00 do 13.00

Harmonogram:

  • zasady waloryzacji emerytur i rent, czy emeryci i renciści mogą dorabiać i czy mogą korzystać z rehabilitacji leczniczej ZUS? Od czego zależy wysokość emerytury, świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji –ZUS

 • stoisko informacyjne Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie

 • Zaproszone instytucje: Komenda Powiatowa Policji w Krotoszynie, Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów ZR w Krotoszynie.

  Szczegółowy harmonogram dotyczący wydarzeń organizowanych dla seniorów na stronie  www.zus.pl w zakładce Dzień Seniora.

  Udostępnij na:
  Facebook
  wróć na stronę główną

  ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

  e-mail
  hasło

  Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE