Reklama

Od najbliższego poniedziałku utrudnienia na trasie Rozdrażewek – Różopole

Opublikowano:
Autor:

Od najbliższego poniedziałku utrudnienia na trasie Rozdrażewek – Różopole - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Remontowany będzie ponad 700-metrowy odcinek tej drogi.

Pierwotnie planowano, że wyremontowany zostanie ponad 350 metrowego odcinek  drogi Rozdrażewek – Różopole, na który zabezpieczono 200 tys. zł. Kosztem położenia nowej nakładki asfaltowej, po połowie, podzieliły się samorządy powiatu oraz Rozdrażewa.

Przetarg na modernizację drogi wyszedł jednak bardzo korzystnie, więc samorządowcy doszli do wniosku, że skoro przetarg wyszedł wyjątkowo tanio, to rozszerzą zakres prac o modernizację kolejnych 180 metrów drogi, by dobić do zabezpieczonych wcześniej 200 tys. zł.

Dodatkowo postanowiono sypnąć nieco groszem, w sumie po 35 tys. zł i położyć nową nakładkę asfaltową na dodatkowych 180 metrach. Tym sposobem nowa nakładka asfaltowa zostanie położona na odcinku 720 metrów, drogi Rozdrażewek – Różopole.

 

Dzięki temu wyjdziemy za drugi zakręt, gdzie znajduje się najbardziej zniszczony odcinek tej drogi i uda nam się wyremontować go w całości – zwraca uwagę Mariusz Dymarski, wójt Rozdrażewa.  

 

W związku z tym, od poniedziałku 15 czerwca do 26 czerwca, prowadzone będą wyżej wskazane prace remontowe. Dlatego kierowcy proszeni są o unikanie tego odcinka trasy i stosowanie się do oznakowania.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE