Reklama

Nowe chodniki w gminie Kobylin [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Nowe chodniki w gminie Kobylin [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mimo trwającej epidemii koronawirusa – inwestycje na terenie gminy Kobylin cały czas trwają.

Przy powiatówce w Łagiewnikach władze powiatu krotoszyńskiego wspólnie z władzami gminy Kobylin wyremontowali chodnik. Podobna sytuacja miała miejsce przy ulicy Kolejowej w Kobylinie.

Dzięki utrzymującej się bardzo dobrej współpracy z Powiatem zostały wyremontowane kolejne odcinki chodników w naszej Gminie. Materiał w postaci kostki brukowej i obrzeży zakupiła Gmina, natomiast koszty związane z wykonawstwem należały do Powiatowego Zarządu Dróg w Krotoszynie – wskazuje Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.

 

To jednak nie koniec inwestycji na terenie gminy Kobylin.

 

Kilka dni temu zakończyły się prace związane z remontem nawierzchni chodnika przy ul. gen. W. Andersa w Kobylinie.Odbioru prac remontowych dokonał burmistrz Tomasz Lesiński wraz z Anitą Danielczyk - naczelnikiem Wydziału Inwestycji i rozwoju w Urzędzie Miejskim w Kobylinie oraz Karolem Kwiatkiewiczem - radnym Rady Miejskiej w Kobylinie

 

To kolejny wyremontowany odcinek chodnika na tym osiedlu. Oprócz chodnika firma pana Pawła Bzdęgi przełożyła fragment nawierzchni z kostki brukowej na ul. H. Sienkiewicza w związku z zaniżeniami powstałymi po wykonanych przyłączach kanalizacji sanitarnej – wskazuje Tomasz Lesiński.

 

Łączny koszt prac związanych z remontem chodnika przy ul. gen. W. Andersa w Kobylinie oraz przełożeniem fragmentu kostki na ul. H. Sieniewicza w Kobylinie wyniósł 9.000 zł.

 

Zdjęcia: UM Kobylin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE