Reklama

Masz zaległości wobec gminy? Możesz odpracować swój dług

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Masz zaległości wobec gminy? Możesz odpracować swój dług - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zalegasz z płatnościami za korzystanie z lokalu komunalnego będącego własnością gminy Kobylin? Możesz je odpracować. Sprawdź, jak to zrobić.

Reklama

Burmistrz Kobylina przypomina o możliwości odpracowania zadłużenia należności z tytułu korzystania z lokali mieszkalnych stanowiących własność samorządu.

Kto może odpracować długi?

Program jest adresowany do osób korzystających z lokali mieszkalnych wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu gminy Kobylin, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej, zagrożonych utratą mieszkania w związku z zaległościami z tytułu opłat czynszowych.

Jakie prace trzeba wykonać?

Dłużnicy mają możliwość zmniejszenia należności poprzez wykonanie drobnych prac porządkowych, gospodarczych świadczonych na rzecz gminy. 

- Możliwość odpracowania zadłużenia nie jest alternatywą do płacenia czynszu, a ma na celu ułatwienie wyjścia z zadłużenia najemcom komunalnych lokali mieszkalnych posiadających zaległości czynszowe, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej - podkreśla Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina. 

Włodarz przypomina, że na koniec grudnia minionego roku zadłużenie z tytułu najmu lokali mieszkalnych wynosiło 109 tys. 753,83 zł.

Zainteresowani takim rozwiazaniem szczegółowe informacje mogą uzyskać w urzędzie (tel. 65-548-24-01 wew. 33 lub 65-548-24-01 wew. 30).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy