Reklama

Mecz Lecha Poznań ze szczecińską Pogonią z kibicami na trybunach

Opublikowano:
Autor:

Mecz Lecha Poznań ze szczecińską Pogonią z kibicami na trybunach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk zwrócił się do wielkopolskiego sanepidu o zajęcie stanowiska w sprawie organizacji najbliższych meczów piłkarskich i żużlowychm, które rozegrane zostaną w regionie.

Inspektor sanitarny w odpowiedzi wskazał, że możliwe jest rozgrywanie wskazanych meczów z udziałem publiczności w ograniczonej liczbie kibiców do 25 proc. miejsc na stadionie z zachowaniem dystansu społecznego i wzmożonym reżimem sanitarnym. Pierwszy z nich w lidze żużlowej odbył się dziś w Lesznie. Zaś „Kolejorz” swoje spotkanie rozegra w środę,  24 czerwca.

 

Otrzymałem odpowiedź ze strony wojewódzkiego inspektora sanitarnego, który nie widzi przeciwwskazań do organizacji spotkań, jednak z zachowaniem – i to chcę bardzo wyraźnie podkreślić – rygorystycznego reżimu sanitarnego. Dlatego zwracam się do każdego kibica, który weźmie udział w meczach w Lesznie i Poznaniu, by poważnie potraktował nie tylko własne zdrowie, ale i wszystkich osób, które będą w pobliżu – mówi wojewoda wielkopolski Łukasz Mikołajczyk.

 

Chodzi o zachowanie dystansu społecznego pomiędzy kibicami (2 metrów) oraz wzmożonym reżimem sanitarnym miejsc wspólnych m.in. ciągów komunikacyjnych czy toalet.

Foto. Adam Jastrzebowski

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE