Reklama

Masz sprawę w ZUS – umów się przez Internet !

Opublikowano:
Autor:

Masz sprawę w ZUS – umów się przez Internet ! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubisz mieć wszystko zaplanowane, a musisz odwiedzić siedzibę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych? Umów wizytę przez internet.

Czasami nie ma wyjścia i trzeba pójść załatwić sprawę do instytucji państwowej mimo. że to nam się nie uśmiecha, bo koliduje z ułożonym już harmonogramem dnia czy zajęć. Dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że wizytę w placówkach Zakładu Ubezpieczeń Społecznych można zarezerwować elektronicznie, przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

 

Na PUE ZUS można zarezerwować wizytę w dowolnie wybranej placówce i wybrać dogodny dla siebie dzień i godzinę wizyty. Wystarczy na swoim profilu PUE w „Panelu Ogólnym” wybrać zakładkę „Wizyty”, a następnie „Rezerwacja wizyty”. Nasze placówki przyjmują klientów od wtorku do piątku w godzinach 8:00–15:00, a w poniedziałki w godzinach 8:00–18:00 – informuje Marlena Nowicka, rzeczniczka prasowa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wielkopolsce.

 

Osoby, które nie mają jeszcze swojego profilu, mogą go założyć w każdej chwili m. in. przez bankowość elektroniczną, profil zaufany, czy tradycyjnie, podczas wizyty w placówce Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE