Reklama

Kuklinów. Uporządkowali klub i kupili scenę modułową [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Kuklinów. Uporządkowali klub i kupili scenę modułową [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Stowarzyszenie „kuKLINów” wzięło udział w konkursie pod nazwą „Nasza wieś naszą wspólną sprawą” i otrzymało 10.000 zł na zakup sceny modułowej.

Scena modułowa będzie służyć wszystkim mieszkańcom wsi.

 

Scena jest nam potrzebna na wszystkie występy, a tych jest sporo co roku u nas, m.in. Przegląd pieśni Maryjnych, Muzykowanie naszą pasją, Jasełka, Obchody Święta Niepodległości, Dzień Babci i Dziadka i wiele innych. Po każdych występach słyszałam, że wszystko było ok. tylko kiepska widoczność. Często gdy występowały dzieci, to tylko pierwsze rzędy mogły podziwiać. Widzowie wzajemnie sobie przeszkadzali.– mówi Barbara Gościniak ze stowarzyszenia „kuKLINów”Teraz ma się to zmienić. Modułowa scena sprawi, że artyści znajdą się na podwyższeniu i będą widoczni z każdego zakątka sali.

 

Zakup sceny to jednak nie wszystko.

Członkowie stowarzyszenia „kuKLINów” wspólnie z członkami rady sołeckiej i 3 uczniami Szkoły Podstawowej w Kuklinowie – w ramach projektu – uporządkowali także pomieszczenia po starym klubie przy sali wiejskiej.

W sumie koszt całego projektu – zakupu sceny modułowej i porządków – to  15.840 zł. 10 tys. zł pochodziło z konkursu, 3.080 zł ze środków kuklinowskiego stowarzyszenia, a 2.760 zł to wartość prac społecznych wykonanych przez mieszkańców.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE