Reklama

Kuklinów. Koniec remontu w szkole [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Kuklinów. Koniec remontu w szkole [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ekspertyza techniczna i postanowienia Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Straży Pożarnej wykazały, że w budynku Szkoły Podstawowej w Kuklinowie potrzebny jest remont, który pozytywnie wpłynie na poprawę bezpieczeństwa uczniów.

Prace remontowe wykonywał Zakład Ogólnobudowlany Kroto-bud-mal Macieja Czubaka.

 

W placówce zgodnie z w/w ekspertyzą drewnianą konstrukcję klatki schodowej zabezpieczono do stopnia trudnozapalności, oddzielono pomieszczenia przedszkola oraz poddasze szkoły od pozostałej części budynku drzwiami w klasie odporności ogniowej – mówi Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.

 

Klatka schodowa została również odmalowana i wyposażona w nowe oświetlenie, a piwnicę – w celu zapewnienia bezpieczeństwa pożarowego – oddzielono od pozostałej części budynku.

Wszystkie prace już się zakończyły, a ich ostateczny efekt można było podziwiać podczas oficjalnego odbioru technicznego. Wzięli w nim udział: burmistrz Kobylina - Tomasz Lesiński, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kuklinowie - Małgorzata Wysocka, naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Urzędu Miejskiego w Kobylinie - Anita Danielczyk, radny Rady Miejskiej w Kobylinie - Konrad Przybyszewski, wykonawca - Maciej Czubak oraz kierownik robót - Marek Przywarty.

Zdjęcia: UM Kobylin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE