Reklama

Kuklinów. 70 tys. zł na przebudowę klatki schodowej

Opublikowano:
Autor:

Kuklinów. 70 tys. zł na przebudowę klatki schodowej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Inwestycja będzie realizowana w miejscowej szkole. Prace przeprowadzi firma z Krotoszyna.

Letnia przerwa wakacyjna to świetny moment na realizację zadań inwestycyjnych w placówkach oświatowych. Nie inaczej będzie w kuklinowskiej podstawówce, gdzie dokonana zostanie przebudowa klatki schodowej, mieszczącej się wewnątrz budynku szkoły.

 

Remont przeprowadzony zostanie zgodnie z zaleceniami ekspertyzy technicznej i postanowieniami Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Straży Pożarnej. Te zabiegi są niezbędne, by placówka spełniała wymogi i była bezpieczna dla uczniów – wyjaśnia Małgorzata Wysocka, dyrektor Szkoły Podstawowej w Kuklinowie.

 

Kilka dni temu została podpisana umowa na wykonanie prac remontowych, które zlecono krotoszyńskiej firmie - „KROTO-BUD -MAL” Macieja Czubaka. Te pochłoną niespełna 70 tys. zł i mają się zakończyć przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

 

Nie ukrywam, jak ważne dla mnie jest podnoszenie standardu warunków, w jakich uczą się nasi uczniowie. Toczymy obecnie bardzo dużą inwestycję, budujemy obiekt szkolny w Smolicach, ale nie zapominamy o naszych mniejszych placówkach. Wszystkie dzieci są dla nas równie ważne – zapewnia Tomasz Lesiński, burmistrz Kobylina.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE