Reklama

Które niedziele w grudniu będą handlowe? Jest decyzja!

Opublikowano:
Autor:

Które niedziele w grudniu będą handlowe? Jest decyzja! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To, że dwie przedświąteczne niedziele – 13 i 20 grudnia – będą handlowe wiadome było od dawna. Do ostatniego momentu rozstrzygały się jednak losy niedzieli 6 grudnia.

To już pewne. Najbliższa niedziela – 6 grudnia – będzie handlowa. Oznacza to, że sklepy będą otwarte. Właśnie dziś prezydent podpisał ustawę pozwalającą na handel 6 grudnia.

 

O to, by 6 grudnia sklepy mogły być otwarte zabiegały organizacje zrzeszające handlarzy.

Handlowcy od początku listopada postulowali, by wszystkie niedziele w grudniu były handlowe. Przekonywali, że dzięki temu sklepy będą mogły choć trochę odrobić straty wynikające z 21-dniowego, przymusowego zamknięcia. Dodatkowo handlowcy wskazywali, że zezwolenie na handal we wszystkie niedziele w grudniu pomoże rozłożyć przedświąteczny ruch klientów.

 

Handlarzom zależało, by decyzja o tym, czy w niedzielę 6 grudnia sklepy będą otwarte zapadła jak najszybciej. Sklepy muszą się bowiem przygotować na przyjmowanie klientów. Dużo czasu im nie zostało. Decyzja zapadła bowiem dopiero dziś.

Oznacza to, że trzy najbliższe niedziele – 6, 13 i 20 grudnia – będą otwarte dla klientów. Zakupy będziemy mogli robić w marketach, galeriach handlowych i małych sklepikach.

 

W Krotoszynie 13 i 20 grudnia otwarte będzie także targowisko.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE