Reklama

Krotoszynianin kierujący BMW pędził 113 km/h w terenie zabudowanym

Opublikowano:
Autor:

Krotoszynianin kierujący BMW pędził 113 km/h w terenie zabudowanym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 28-letni mieszkaniec Krotoszyna kierujący BMW jechał 113 km/h na godzinie w terenie zabudowanym. Został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Dziadkowo w gminie Cieszków. 28-letni mieszkaniec Krotoszyna kierujący samochodem osobowym marki BMW został zatrzymany do kontroli przez patrol milickiej policji.

 

W miejscowości Dziadkowo, w gminie Cieszków, miliccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym marki BMW. Autem kierował 28-letni mieszkaniec Krotoszyna.

 

Mężczyzna wykazał się na drodze skrajnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, ponieważ w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, pędził swoim bmw aż 113 km/h – wskazuje mł. asp. Przemysław Ratajczyk z Komendy Powiatowej Policji w Miliczu.

 

28-letni mieszkaniec Krotoszyna przekroczył dopuszczalną prędkość na tym obszarze aż o 63 km/h. Dlatego też policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

 

Jego dokument zostanie teraz niezwłocznie przesłany do właściwego terenowo starosty celem wydania decyzji o jego zatrzymaniu na okres trzech miesięcy – informuje Przemysław Ratajczak.

Przypomina także, że jeżeli kierowca, któremu na 3 miesiące odebrano prawo jazdy, zdecyduje się jednak wsiąść za kółko – okres zatrzymania dokumentu zostanie wydłużony do 6 miesięcy.

Jeśli pomimo tego kierowca nie zrezygnuje z prowadzenia pojazdu, uprawnienia do kierowania zostaną mu cofnięte. Ich odzyskanie w tej sytuacji wiązać się będzie z koniecznością ponownego zdania egzaminu i spełnienia wszystkich warunków przewidzianych dla osoby po raz pierwszy ubiegającej się o prawo jazdy – wskazuje funkcjonariusz.

 

 

Foto: KPP Milicz

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE