Reklama

Krotoszyn. Zostało tylko kilka dni na zapłatę podatków!

Opublikowano: 12 września 2019 11:30
Autor:

Krotoszyn. Zostało tylko kilka dni na zapłatę podatków! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 15 września mija ostateczny termin zapłaty drugiej raty podatku od środków transportowych oraz podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego.

Reklama

Jednak - z racji tego, że 15 września przypada w niedzielę - podatnicy mogą uregulować należności jeszcze w poniedziałek, 16 września. 

Podatek od środków transportowych płacą osoby prawne i fizyczne, natomiast podatek od nieruchomości, rolny i leśny tylko osoby fizyczne. 

Ratę podatku można uregulować przelewem na konto urzędu miejskiego w Krotoszynie (Santander Bank Polska S.A. 21 1090 1157 0000 0001 1325 4291), przelewem na konto indywidualne podatnika wskazane w decyzjach dotyczących podatku od nieruchomości, rolnego i leśnego, lub w kasie urzędu miejskiego (Krotoszyn, ul. Kołłątaja 7, pokój nr 26).

 

W kasie urzędu istnieje możliwość płatności w formie bezgotówkowej. Podatnicy mogą płacić i uiszczać zdecydowaną większość opłat za pomocą karty płatniczej (VISA i MasterCard) lub telefonu, który posiada odpowiednią aplikacje – konieczny jest system płatności BLIK, który jest dostępny dla klientów kilku banków. Osoby dokonujące płatności w kasie w formie bezgotówkowej nie ponoszą dodatkowych kosztów. Serdecznie zapraszamy do korzystanie z tej formy płatności - wskazuje Wioleta Kaźmierczak, zastępca skarbnika gminy Krotoszyn. 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.