Reklama

Krotoszyn. Zderzenie Mazdy i BMW [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Zderzenie Mazdy i BMW [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na drodze krajowej nr 15, na skrzyżowaniu ul. Koźmińskiej i Kozala w Krotoszynie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Na DK 15, na wylocie z Krotoszyna na Koźmin Wlkp. doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – Mazdy i BMW.

 

Na miejsce wypadku zadysponowano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

Strażacy, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce zdarzenia udzielili pierwszej pomocy uczestnikom wypadku. Po dotarciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego z Kobylina poszkodowani zostali przekazani w ręce ratowników medycznych.

Zespół Ratownictwa Medycznego z Krotoszyna był na innym wezwaniu, dlatego na miejsce zadysponowano Zespół Ratownictwa Medycznego z Kobylina. Po dojeździe na miejsce jedna z osób poszkodowanych znajdowała się w pojeździe, pod opieką strażaków – relacjonuje Jakub Nelle, rzecznik prasowy Zespołów Ratownictwa Medycznego działających przy SP ZOZ w Krotoszynie.

 

Po badaniu podmiotowym, przedmiotowym i urazowym ratownicy medyczni stwierdzili, że mężczyzna nie wymaga hospitalizacji.

 

Pacjent nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Zespół poinformował pacjenta, że – w sytuacji, gdyby jego stan się pogorszył i pojawiły się jakieś dolegliwości – ma się zgłosić do najbliższej placówki ochrony zdrowia – dodaje Jakub Nelle.

 

Strażacy – po zakończeniu czynności dochodzeniowych prowadzonych przez policję – usunęli rozbite samochody z drogi i uprzątnęli z jezdni rozbite elementy karoserii.

 

 

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE