Reklama

Krotoszyn. Zastanawiasz się, czy miałeś koronawirusa? Zrób test!

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Zastanawiasz się, czy miałeś koronawirusa? Zrób test! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zastanawiasz się, czy przechorowałeś koronawirusa? Odpowiedzią na to pytanie jest test na obecność przeciwciał, który możesz wykonać w Laboratorium Centralnym w Krotoszynie.

Badanie polegające na oznaczeniu we krwi przeciwciał przeciw koronawirusowi SARS-CoV-2 można wykonać od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 10:00 w Punkcie Pobrań w szpitalu przy ulicy Mickiewicza 21 w Krotoszynie. Wyniki można odebrać jeszcze tego samego dnia.

 

Koszt badania to kwota 80 zł.

 

Co ważne, na badanie mogą zgłosić się tylko osoby zdrowe. Badanie zaleca się wykonywać najwcześniej po upływie 2 – 3 tygodni od momentu zakażenia.Wynik ujemny nie zawsze świadczy o braku infekcji. Może wystąpić np. u osoby zakażonej w tzw. okienku serologicznym, czyli okresie po zainfekowaniu kiedy organizm nie zdążył jeszcze wytworzyć przeciwciał odpornościowych. Wynik dodatni może świadczyć o aktualnym lub przebytym zakażeniu i zawsze wymaga weryfikacji badaniem molekularnym – informują władze szpitala w Krotoszynie.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE