Reklama

Krotoszyn wraca z Więc Wiecem. A co z imprezami w Koźminie Wlkp.?

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn wraca z Więc Wiecem. A co z imprezami w Koźminie Wlkp.? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdź czy władze miasta kwiatów i zieleni noszą się z ich wznowieniem.

W sobotę, 22 sierpnia, na krotoszyńskim rynku w ramach "Więc Wiecu" na scenie pojawi się Daria Zawiałow oraz Król Prosac. To oznacza, że do stolicy powiatu krotoszyńskiego, powoli i nieśmiało wracają imprezy masowe. Zaraz pojawiły się jednak pytania - a co z Koźminem Wlkp., który również nie stroni od licznych przedsięwzięć, gromadzących szerokie grono publiczności?

 

Tu niestety nie mamy najlepszych wieści. Przynajmniej do końca wakacji "nici" z możliwości udziału w większej imprezie w mieście kwiatów i zieleni.

 

Do końca sierpnia na pewno z niczym nie ruszamy. Wydałem polecenie dyrektorowi Gruchale (ośrodek sportu - przyp. red.) oraz Ziętkiewiczowi (ośrodek kultury - przyp. red.), żeby nic nie organizować, ponieważ nie jesteśmy w stanie tak naprawdę zapewnić dostatecznego bezpieczeństwa. Póki co obowiązują przepisy związane z możliwością gromadzenia się do 150 osób, a nie jestem w stanie rozstawić kordonu policji i liczyć przybywających osób. Wolę dmuchać na zimne, bo nie chciałbym później jakiś pozwów cywilnych, bo ktoś przyszedł na imprezę, na niej zaraził się koronawirusem i teraz będzie skarżył organizatora o to, że ten nie wystarczająco zabezpieczył przedsięwzięcie - wskazuje Maciej Bratborski, burmistrz Koźmina Wlkp.

 

Przypomnijcie sobie ubiegłoroczne Dni Koźmina Wlkp. - tu i tu !

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE