Reklama

Krotoszyn. Worek medali sumitów z TAR Rozum

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Worek medali sumitów z TAR Rozum - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sukcesem zakończył się start zawodników Towarzystwa Atletycznego „Rozum” z Krotoszyna w Mistrzostwach Polski w Myślenicach.

10 krążków przywieźli sumici z Towarzystwa Atletycznego „Rozum” w Krotoszynie z Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Sumo, które rozegrano w Myślenicach. Na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Mikołajczyk w kategorii open oraz drużynowo team juniorów. Niewiele brakowało a Kacper z Myślenic wywiózł by drugi złoty medal, tym razem w kategorii +100 kg. Niestety krotoszyński zawodnik musiał uznać wyższość rywala i ostatecznie stanął na drugim stopniu podium.

Srebrne medale w myślenickich mistrzostwach zdobyli także Zuzanna Krystek w kat. +75 kg oraz open a także Dominik Palczewski w kat. - 100 kg, Zaś na najniższym stopniu podium w juniorskich zawodach stanęli Lena Andrzejak w kat. - 65 kg, Tymoteusz Ratajczyk w kat. - 55 kg i Mikołaj Mrowiński w kat. - 80 kg oraz open.

Ponadto z takim dorobkiem medalowym zawodnicy Towarzystwa Atletycznego „Rozum” z Krotoszyna zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej Indywidualnych Mistrzostw Polski Juniorek i Juniorów w Sumo w Myślenicach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE