Reklama

Krotoszyn. W ciągu miesiąca pokonał na rowerze ponad 5000 km

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. W ciągu miesiąca pokonał na rowerze ponad 5000 km - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mowa o krotoszynianinie Rafale Moskwie, który wygrał tegoroczną rywalizację sportową koncernu Mahle.

W przedsięwzięciu pod nazwą Sportowa Rywalizacja Mahle 2020, brali udział pracownicy koncernu Mahle z całego świata. W sumie w światowej rywalizacji wzięło udział ponad 1300 osób, z czego prawie 370 zawodników, to pracownicy z Polski. Zadaniem uczestników rywalizacji, było pokonanie na przestrzeni miesiąca września, jak najdłuższej odległości. Bez znaczenia czy odbywało się to pieszo, na rowerze czy na rolkach. Liczył się ogólny dystans. 

To co mogliśmy obserwować w tym roku przejdzie do historii. Wielkie zaangażowanie, treningi o każdej porze dnia i nocy, małe i duże odległości pokonywane na rowerze, w biegu, spacerując czy jeżdżąc na rolkach sprawiły, że założony cel do pokonania 77 tys. km, okazał się dla nas ledwie rozgrzewką - czytamy w komunikacie koncernu Mahle.

 

Ostatecznie pracownicy koncernu w sumie pokonali 238 tys. km, z czego 93 tys. km, to dorobek zawodników z Polski. W ogólnej klasyfikacji brylował mieszkaniec Krotoszyna Rafał Moskwa, który w ciągu miesiąca, na rowerze, pokonał odległość 5005 km. Inny zasługujący na uwagę wynik, to przebiegnięcie 500 km, przez Tomasza Kwintę. Jak podkreślają organizatorzy, poza rywalizacją, celem imprezy było także zachęcanie do ruchu na świeżym powietrzu a także odnoszenia własnych indywidualnych "sukcesów".

Na najlepszych zawodników czekały nagrody oraz medale. Zaś każdy uczestnik Sportowej Rywalizacji Mahle 2020, który pokonał minimum 50 km, otrzyma pamiątkowy medal.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE