Reklama

Reklama

Krotoszyn. Urząd pracy uruchamia środki dla mikroprzedsiębiorców

Opublikowano: pt, 17 kwi 2020 22:12
Autor:

Krotoszyn. Urząd pracy uruchamia środki dla mikroprzedsiębiorców - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszył nabór wniosków na jednorazową pożyczkę na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej.

Reklama

Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie przyjmowanie wniosków uruchomił z początkiem kwietnia.

O pożyczkę może ubiegać się mikroprzedsiębiorca, który co najmniej w jednym roku z dwóch ostatnich lat obrotowych, spełniał łącznie następujące warunki:

- prowadził działalność gospodarczą przed dniem 1 marca 2020 roku;

- zatrudniał średniorocznie mniej niż 10 pracowników (średnioroczne zatrudnienie określa się w przeliczeniu na pełne etaty, nie uwzględniając pracowników przebywających na urlopach macierzyńskich, urlopach na warunkach urlopu macierzyńskiego, urlopach ojcowskich, urlopach rodzicielskich i urlopach wychowawczych, a także zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego);

- osiągał roczny obrót netto ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług oraz z operacji finansowych nieprzekraczający równowartości w złotych 2 milionów euro lub sumy aktywów jego bilansu sporządzonego na koniec jednego z tych lat nie przekroczyły równowartości w złotych 2 milionów euro.

 

WAŻNE !!!

DO STANU zatrudnienia w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy na dzień 29 lutego 2020 r., PODAWANEGO WE WNIOSKU O POŻYCZKĘ NIE WLICZAMY PRACODAWCY/WNIOSKODAWCY!!!

Szczegółowe informacje udzielane są pod nr telefonów – 62 725 44 56 lub 62 725 36 84.

 

Zaś pożyczka udzielana będzie do wysokość 5 tys. zł a jej oprocentowanie będzie stałe na pułapie 0,05 stopy redyskonta weksli przyjmowanych przez Narodowy Bank Polski. Pożyczkę trzeba będzie spłacić w okresie 12 miesięcy, z zachowaniem 3-miesięcznej karencji w spłacie, od dnia jej udzielenia.

Wniosek o pożyczkę do Powiatowego Urzędu Pracy w Krotoszynie można złożyć poprzez: - serwis praca.gov.pl, pocztę tradycyjną na adres Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie, 63-700 Krotoszyn, ul. Rawicka 7b albo osobiście (skrzynia podawcza w siedzibie urzędu, wejście boczne).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.