Reklama

Krotoszyn. Szukasz pracy? Zostań zawodowym strażakiem

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Szukasz pracy? Zostań zawodowym strażakiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie ogłosiła nabór do pracy. Jeżeli zawsze marzyłeś, by zostać strażakiem – to może być idealna praca dla Ciebie.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie ogłosiła właśnie nabór do służby przygotowawczej na stanowisko stażysty, a docelowo starszego ratownika i starszego ratownika kierowcy.

 

Władze KP PSP w Krotoszynie chcą przyjąć dwie osoby, które będą pełniły służbę w systemie zmianowym 24/48 h. Planowany termin zatrudnienia to ostatni kwartał 2020 r.

 

Od kandydatów wymagane jest przede wszystkim co najmniej średnie wykształcenie oraz zdolność fizyczna i psychiczna do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej. Oprócz wymaganych kwalifikacji i uprawnień, preferowane jest również posiadanie wykształcenia i doświadczenia w branży informatycznej – wskazuje Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

 

Wykaz wymaganych dokumentów i szczegółowy opis naboru znajduje się w ogłoszeniu dotyczącym naboru na stronie internetowej KP PSP Krotoszyn.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE