Reklama

Krotoszyn. Szpital bogatszy o respirator ufundowany przez Caritas Polska

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Szpital bogatszy o respirator ufundowany przez Caritas Polska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Respirator transportowy, który trafił do SP ZOZ w Krotoszynie, został zakupiony w ramach akcji #WdzięczniMedykom.

Nowy sprzęt, który został zakupiony przez Caritas Polska przekazali szpitalowi dyrektor Caritas Diecezji Kaliskiej ks. Jacek Andrzejczak oraz jego zastępca ks. Michał Tomaszewski. Oficjalnego przekazania sprzętu dokonano przed kościołem pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie, gdzie znajduje się Stacja Opieki Caritas.  

 

W imieniu szpitala respirator odebrała dyrektor krotoszyńskiej lecznicy Iwona Wiśniewska. Dziękując za nowy sprzęt zapewniła, iż będzie służył pacjentom oraz pomoże w pracy personelowi szpitala. Zaś na ręce ks. dyrektora przekazała w formie dyplomu podziękowania.

 

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu tego respiratora. Dziękujemy Caritas Polska za ten dar dla Szpitala Powiatowego w Krotoszynie, w jakże trudnym dla nas czasie podczas epidemii koronawirusa - mówiła dyrektor SP ZOZ w Krotoszynie, Iwona Wiśniewska.  

 

Na przekazaniu respiratora obecni byli również proboszcz parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie i dziekan dekanatu krotoszyńskiego ks. Aleksander Gendera oraz kierownik Laboratorium Centralnego SPZOZ w Krotoszynie, Hanna Czubak.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE