Reklama

Krotoszyn. Szef biura ARiMR zakażony COVID-19

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Szef biura ARiMR zakażony COVID-19 - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kierownik krotoszyńskiego biura ARiMR, Andrzej Skrzypczak, ma pozytywny wynik na obecność koronawirusa w organizmie i przebywa w domowej izolacji. Część pracowników oddziału odesłano na kwarantannę.

Andrzej Skrzypczak, kierownik biura Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa w Krotoszynie oraz radny powiatowy z ramienia Prawa i Sprawiedliwości zakażony jest koronawirusem. Na kwarantannie będzie przebywał do 28 października. Na kwarantannę odesłanych zostało także kilku pracowników biura.

Jednak jak zapewniają przedstawiciele Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR w Poznaniu, biuro powiatowe Agencji w Krotoszynie funkcjonuje bez zakłóceń, zgodnie z wytycznymi dla placówek znajdujących się w „strefie czerwonej”. 

 

Część z pracowników przebywa w izolacji. Ich stan zdrowia jest na bieżąco monitorowany. Pozostałe osoby zostały skierowane na pracę zdalną. W trosce o zdrowie naszych pracowników wprowadzono wszystkie niezbędne procedury bezpieczeństwa. Biuro Powiatowe w Krotoszynie, tak jak pozostałe placówki ARiMR, pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 - wyjaśnia Dominika Koziczyńska, główny specjalista ds. Informacji i Promocji w Wielkopolskim Oddziale Regionalnym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Poznaniu.

 

Jednocześnie informuje, że od 19 października br. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wprowadziła ograniczenia w bezpośredniej obsłudze beneficjentów. Ograniczenia te stosowane będą do odwołania. 

 

Zgodnie z decyzją Prezesa ARiMR oraz zaleceniami Sztabu Kryzysowego, w celu minimalizacji ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19, placówki ARiMR zlokalizowane w „strefie czerwonej” pozostają zamknięte. Zapewniona zostaje ciągłość obsługi beneficjentów. Dokumenty można składać za pośrednictwem poczty tradycyjnej, poczty elektronicznej lub poprzez skrytkę ePUAP. Udostępniono również wrzutnie na dokumenty. Zachowany pozostaje kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi pracownikami - wskazuje Dominika Koziczyńska.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE