reklama

Krotoszyn. Strażacy mają nowe auto

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Strażacy mają nowe auto - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościStrażacy z komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie wzbogacili się o nowy samochód.
reklama

Krotoszyńscy strażacy zawodowi dostali nowy samochód. To Skoda Fabia, która zastąpi używanego do tej pory Fiata Punto. 

Pozyskany samochód specjalny w dużym stopniu przyczyni się do podniesienia skuteczności podejmowanych działań. Głównym przeznaczeniem samochodu specjalnego będzie przewóz ratowników i specjalistycznego sprzętu do miejsca akcji gdzie konieczne będzie podjęcie działań związanych z zapobieganiem i likwidacją skutków katastrof naturalnych lub ekstremalnych zjawisk atmosferycznych i poważnych awarii - informuje Tomasz Patryas, oficer prasowy komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. 

Wartość nowego samochodu to 90 tysięcy złotych. 70 tysięcy złotych pochodziło z  Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w ramach przedsięwzięcia pn.: “ Zakup samochodu specjalnego do przewozu ratowników i sprzętu na miejsce akcji dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie”, a 20 tys. zł z budżetu gminy Krotoszyn.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
logo