Reklama

Krotoszyn. Radni wizytują plac budowy na Błoniach [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Radni wizytują plac budowy na Błoniach [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Rewitalizacja Błoni w Krotoszynie to ogromna inwestycja. Jej koszt to blisko 46 mln zł.

 

Powstaną nowe parkingi, ścieżki rowerowe, chodniki, pole namiotowe, skatepark, tor rowerowy, plac zabaw, siłownia, boisko do siatkówki plażowej i streetbalu oraz pole namiotowe.Mimo trwającej epidemii koronawirusa – prace na krotoszyńskich Błoniach cały czas są realizowane.


W tej chwili wykonawca zajmuje się murowaniem ścian wypełniających i działowych na terenie głównej trybuny, montażem prefabrykowanych konstrukcji żelbetonowych na głównej trybunie oraz zbrojeniem i szalowaniem ścian i słupów na stropie.Dodatkowo prowadzona jest rozbiórka istniejącego ogrodzenia oraz montaże obrębów stadionów – przy ul. Spartańskiej i Dożynkowej w Krotoszynie.Trwa także zagospodarowanie terenu wokół jeziora Odrzykowskiego. Wykonywane są podbudowy pod nawierzchnie betonowe i sztuczne w zakresie małej architektury i terenów rekreacyjnych. Trwają także prace ziemne i drenarskie na boisku głównych oraz instalowana jest wentylacja mechaniczna w budynku przystani.

 

Radni krotoszyńskiej rady miejskiej, w ramach posiedzenia komisji budżetowo – gospodarczej, wybrali się na Błonie, by przeprowadzić wizytację terenu budowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE