Reklama

Krotoszyn przeprasza za Oliviera Janiaka. Czy słusznie?

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn przeprasza za Oliviera Janiaka. Czy słusznie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Pochodzący z Krotoszyna Piotr "Olivier" Janiak prowadził w Poznaniu uroczystości z okazji 100-lecia Powstania Wielkopolskiego. Dziennikarz i prezenter telewizyjny w czasie imprezy wielokrotnie podkreślał, że pochodzi z Krotoszyna, serca Wielkopolski.

Jednak gdy na scenie pojawił się Marek Woźniak, marszałek województwa wielkopolskiego - Olivier Janiak - nazwał go marszałkiem województwa mazowieckiego. 

Przejęzyczenie szybko poprawiła Grażyna Torbicka, jednak publiczność i tak wychwyciła pomyłkę i nie obyło się bez gwizdów.

Krotoszyńscy kibice również zareagowali. Na ogrodzeniu szpitala w Krotoszynie wywiesili baner z napisem "Krotoszyn przeprasza za Piotra "Oliviera" Janiaka". 

Burmistrz Krotoszyna, Franciszek Marszałek, także odniósł się do sytuacji, która miała miejsce w czasie koncertu "Muzyka Wolności - Poznań 2018".

- Gratuluję Zarządowi Województwa Wielkopolskiego pięknego koncertu "Muzyka Wolności - Poznań 2018" z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Dziękuję Olivier za sympatyczną promocję Krotoszyna - stwierdził Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna. 

Co o tym sądzicie? Czy Krotoszyn ma za co przepraszać? Czy - Waszym zdaniem - Olivier Janiak zawstydził nasze miasto?

Czekamy na Wasze komentarze. 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE