Reklama

Krotoszyn. Przed szkołą stanęło serce na nakrętki [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Przed szkołą stanęło serce na nakrętki [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przed wejściem do Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Zdunowskiej w Krotoszynie stanęło metalowe serce na na nakrętki.

Pomysł postawienia serca zrodził się w głowie nauczycielki Karoliny Korzeckiej. Dyrektor szkoły Marcin Szyndrowski postanowił działać i zainteresował pomysłem lokalne firmy. Te odpowiedziały pozytywnie na jego apel i wykonały serce dla małej szkoły, która już pokazuje swoje ogromne serce – informują przedstawiciele NSP w Krotoszynie.

 

Sponsorem metalowego serca na nakrętki są dwie firmy: MiK-RL i PK-SPAW

 

Do metalowego serca trafiają nakrętki dla Krzysia Płaczka ze Smolic.

Krzyś ze Smolic urodził się w styczniu 2010 roku. Wcześniak, urodzony z zamartwicą i zaburzeniami oddychania. Od urodzenia Krzyś zmaga się z różnymi chorobami - wagą OUN – ośrodkowego układu nerwowego – hipoplazją ciała modzelowatego, dysmorfią twarzy (podejrzenie dysplazji czaszkowo – czołowo – nosowej), padaczką, opóźnieniem rozwoju psycho – motorycznego. Krzyś jest pod opieką różnych poradni specjalistycznych.

Krzyś jest dzieckiem leżącym. Wymaga stałej opieki i ciągłej rehabilitacji. Pomimo wielu ograniczeń jest dzieckiem radosnym.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przyłączenie się do naszej akcji zbierania wszelkiego rodzaju plastikowych nakrętek. Liczy się każda ilość, mogą to być nakrętki po napojach, sokach, kawie, śmietanie, kosmetykach, chemii gospodarczej, zbędne meble ogrodowe, skrzynki itp. Po prostu muszą być plastikowe. Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na leczenie i rehabilitację naszego synka Krzysia. Dziękujemy wszystkim, którzy włączą się w akcję zbierania nakrętek – informują rodzice Krzysia.

A społeczność Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Krotoszynie zachęca, by mieszkańcy Krotoszyna uzupełniali metalowe serce nakrętkami.

Zachęcamy wszystkich – nie tylko uczniów i rodziców naszej szkoły – do wrzucania nakrętek do serca przy naszej szkole na ulicy Zdunowskiej 56 w Krotoszynie – wskazuje Marcin Szyndrowski, dyrektor NSP w Krotoszynie.

 

Zdjęcia: NSP Krotoszyn

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE