Reklama

Krotoszyn. Przed starostwem stanęło serce na nakrętki [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Krotoszyn. Przed starostwem stanęło serce na nakrętki [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przy budynku Starostwa Powiatowego w Krotoszynie stanęło metalowe serce na plastikowe nakrętki.

Wicestarosta krotoszyński Paweł Radojewski wraz naczelnikiem wydziału edukacji Przemysławem Wójcikiem oraz pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa krotoszyńskiego urzędu zamontowali metalowe serce na nakrętki.

 

Czerwone, metalowe serce stanęło przed budynkiem starostwa w Krotoszynie. Do pojemnika każdy może wrzucać nakrętki, z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc niepełnosprawnym mieszkańcom powiatu krotoszyńskiego.

 

 

Inicjatywa jest skierowana dla osób z powiatu krotoszyńskiego, które najpilniej potrzebują pomocy w zakresie wyposażenia w wózki inwalidzkie czy inny sprzęt rehabilitacyjny. Zachęcamy wszystkich do udziału w zbieraniu nakrętek na cele charytatywne – podkreśla Danuta Kułaga z krotoszyńskiego starostwa.

 

To nie jedyne metalowe serce na nakrętki, które w ostatnim czasie stanęło w Krotoszynie.

 

Przed Galerią Krotoszyńską stanęło pierwsze w Polsce żółte serce na nakrętki. Ufundowało je Stowarzyszenie Polska 2050 Krotoszyn.

 

Metalowe serca stoją też m.in. przed wejściem do Niepublicznej Szkoły Podstawowej przy ulicy Zdunowskiej w Krotoszynie i na ulicy Poziomkowej w Krotoszynie.Zdjęcia: Małgorzata Krupa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE